יועצת בכירה בשיטת מוח אחד( 3in1concepts), מטפלת מוסמכת בשיטות הבאות: אור -הבינה, אימון מנטלי, תטה הילינג, ביואורגונומי, שיקום אנרגטי.
לעבודה כתרפיסטית הגעתי לאחר שנים רבות של לימודים אקדמאיים ומחקר מדעי בתחומי מדעי הטבע ומדעי החיים, מתוך כוונה לעזור לבתי שסבלה במשך שנים מכאבי גב כתוצאה מתאונת דרכים, כאבים שלא היה להם מענה ע"י הרפואה הקונבנציונאלית.
היום כבר ידוע כי לכל בעיה - אם היא כאב פיזי, התנהגות בלתי יעילה או אפילו הרסנית, מערכת יחסים קשה, יש מספר ממדים: רגשי ,קוגניטיבי - מנטלי ,גופני וסביבתי.
במפגש טיפולי חשוב לטפל בכל הממדים. בעבודתי אני שמה דגש על ההיבטים הרגשי המנטלי והקשר בין גוף לנפש.
סדרת טיפולים מתחילה מבחינתי ביצירה של מרחב טיפולי. המרחב ביני התרפיסטית לבין המודרך /מטופל נוצר תוך כבוד למודרך לבעיות ולרגשות שחווה בשלבים שונים של חייו, מרחב זה מאפשר חשיפה של תבנית הרגשות והתנהגות המודרך. התבנית מורכבת ממצבים שיצרו בעבר את המשקעים שמעכבים אותו בהווה, מרגשות הקשורים לאותם מצבים ואינם הולמים את המציאות העכשווית, מדרכי תגובה בלתי יעילות, ממחשבות תוקעות וכו' . מצד שני במרחב שנוצר נתן לזהות את דרכי הפעולה המתאימות והעומדות לרשותו של המודרך לשם פתרון הבעיה שהביא לטיפול.
במהלך המפגשים בנוסף לתשומת הלב ולקשב לדברי המודרך להתבוננות ההדדית בתכנים שעולים, אני נעזרת בכלים של מוח אחד ובטכניקות ריפוי אנרגטיות נוספות שלמדתי כדי להעצים את העבודה התרפויטית לקצר תהליכים.
הטכניקות הללו כוללות בין השאר בדיקת שריר (מגע קל בשריר היד) המתפקדת כ"גלאי אמת "רגשית , המסייעת להתמקד במה שרלוונטי ביותר למהלך הטיפולי. למשל באיזה גיל התחיל הקושי, או איזה מעצורים הכחשות והדחקות יוצרים מסך ומסיטים את תשומת הלב משורש הבעיה וכו'. בדיקת שריר מאפשרת לזהות חוסר איזון במרכזי וערוצי אנרגיה ובעקבות כך לאזן אותם ובכך לחזק את הממד הגופני אנרגטי.

המוטו שלי הוא כי פגישות עם מודרכים מיועדות בד בבד עם טיפול בבעיות אקטואליות שהם מעלים, להגיע למודעות ולקבלה עצמית, לשחרור רגשות מודחקים, כאבים רגשיים, טראומות ואיסורים שהופנמו.

[gravityform id=1 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]