בוא/י למצוא את האני הפנימי שבתוכך.
"להיות אני". זו השאיפה הפנימית הבסיסית של כל אדם. כשאתה "אתה עצמך" אתה שליו, מסופק בחייך, מלא אנרגיה, מרגיש מיוחד ומשמעותי, בריא פיזית ונפשית. "להיות אני" זה כמו לחזור הביתה ולהרגיש נוח בנעלי הבית.
כל קושי רגשי או פיזי כגון: אי נוחות פיזית, קושי במערכות יחסים, קושי במצבים של אי וודאות בתקופות של שינוי, מקורם בהתרחקות מהאני האמיתי שלך, אך אל דאגה...
בוא/י וביחד נגלה את האני האמיתי הפנימי והמקסים שקיים בתוכך, ביחד נחפש את הדרך המתאימה לך להתחבר אליו מחדש בקבלה ובאהבה עצמית.
מציאת האני האמיתי, האותנטי שלך, היא כמציאת קצה החוט, בסבך של חוטים, שמשיכתו תאפשר לך חזרה לוודאות, לסדר, למשמעות וביטחון בחייך בכל התחומים.
הגישה הטיפולית שלי תאפשר לך "לחזור הביתה" ולהיות אתה עצמך, כל זה דרך טיפול רגשי וגופני, היוצר מקום בטוח, מקבל ומכיל שמאפשר לך לגעת ולחוות שוב את האני האמיתי והאותנטי שלך.
לצורך כך אני משתמש בכלים טיפוליים כמו: שיחה, שימוש בקלפי מודעות, טיפול בילד הפנימי (האישיות הראשונית איתה נולדת), מגע, משחק תפקידים, תנועה מודעת ופרחי באך.
בעל קליניקה פרטית משנת 2010 באשקלון, מתמחה במציאת כיון בתקופות של שינוי ואי וודאות, בקשיים מן העבר שממשיכים להשפיע עד היום ובהגעה ליעוד האישי.
בשנים 2012-2015 טיפלתי בחולי סרטן ובני משפחותיהם במסגרת 'המרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן' בירושלים.
בשנת 2010 במסגרת הסטאז במכללת רידמן שנערך בשרותי הרווחה של עיריית ת"א טיפלתי במשך שנה בהורים לילדים בעלי מוגבלויות.
במהלך שנת 2015 – 2014 העברתי שתי סדנאות התפתחות, בנות 10 מפגשים כל אחת.
השכלתי כוללת: תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה, לימודי פסיכותרפיה גופנית ב-'מכללת רידמן' – מסלול בן 5 שנים, התמקדות (FOCUSING) לטיפול בטראומה, אימון זוגי בחב"ד.
בנימין ארדיטי, פסיכותרפיסט גופני הוליסטי.
טל: 050-7125003

[gravityform id=1 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]