בעלת תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה, מהאוניברסיטה הפתוחה.
ותואר שני בעבודה סוציאלית (M.S.W), מהאוניברסיטה העברית.
בוגרת הכשרה בשיטת טיפול רגשי -
EMDR - Eye Movement Desensitization and Reprocessing.
ספורטאית תחרותית בעבר בתחום הקרבות החופשיים. אלופת העולם בפאנקרטיון לשנת 2010. ואלופת אירופה לשנת 2005.

שיטת העבודה שלי -
בשנים האחרונות עולה הדרישה אצל ספורטאים בכל הגילאים למסגרת אימונים מקיפה, הכוללת מלבד אימון פיזי גם עבודה מנטלית-פסיכולוגית לשיפור ההישגים. יותר ויותר ספורטאים, מקצוענים וחובבניים כאחד, פונים ליועצים על מנת שילוו אותם כל הדרך להצלחה.

קצת על אימון מנטלי -
אימון מנטלי הוא עבודה קבוצתית או פרטנית על מרכיבים פסיכולוגיים הקשורים בהצלחה בספורט. למשל: התמודדות מיטיבה עם הפסד; תיעול מתח וחרדה לקראת תחרות; ניהול פרפקציוניזם וניצולו למקסום יכולות ולמניעת פגיעה בביצועים; התמודדות עם דרישות נוספות בחיים כגון בית ספר, הורים, זוגיות, והימנעות מהפרעות שונות בחיי היום יום.
מטרת העל של האימון המנטלי היא ל"נקות" גורמים פסיכולוגים העלולים לחבל בדרך להצלחה, וחיזוק והעצמה של מאפיינים פסיכולוגיים שתורמים להצלחה ולניצחון.

מה אפשר ללמוד באימון מנטלי?
באותה צורה שאנו מאמנים את הגוף, ע"י תרגול וחזרה על התנועות הדרושות, כך ניתן גם לאמן את הראש. סימולציות ושיחות לשיפור הביטחון העצמי; היכולת להתמודד בצורה מיטבית עם לחץ וחרדה (תחרות, מבחן, אימון קשה וכו'); וויסות עצמי; ניהול סדר יום; התמודדות עם משבר (פציעה, הפסד, החלפת מאמן ועוד); הצבת מטרות; מנהיגות, התנהלות בקבוצה ועוד.

לפרטים וקביעת פגישת ייעוץ -
shanizemour@gmail.com
0545462852

[gravityform id=1 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]