היי, אני יהודית. אין דבר שאני אוהבת יותר, מאשר ללוות אנשים בתהליך שבו הם לוקחים את החיים שלהם בידיים והופכים להיות אדון לעצמם.

למדתי פסיכו-ביולוגיה (מדעי המוח) באוניברסיטה העברית.
בשעות שעסקתי במחקר, בעיקר בנוירופסיכיאטריה בהדסה עין כרם, הבנתי דבר מהותי -
המחקר מגלה המון, אבל כל הכלים והידע נשארים בין כותלי האקדמיה ולא באמת מגיעים אל מי שיכול להרוויח מהם הכי הרבה - אנחנו.
ככל שנחשפתי יותר לתחום, היה נדמה לי שהפסיכולוגיה מיועדת רק למי שרע לו - למי שחווה משברים, חרדות, דכאונות וטראומות. אבל רגע - יש בנו עוד הרבה חוץ מהמחלה והבעיה. מעבר לזה, הרבה מאיתנו לא סובלים, אבל זה לא אומר שאנחנו משגשגים. למה אנחנו צריכים להסתפק רק ב״בסדר״?

הפסיכולוגיה החיובית קמה כתחום, כדי לתת מענה בדיוק לזה. המטרה איננה רק לטפל בבעיות לאחר שנוצרו, אלא ללמוד לחיות חיים מלאים יותר, כבר מהיום. בעזרת כלים מדעיים שנחקרו באוניברסיטאות מסביב לעולם, נוכל לתרגל חיים שאינם חלק מהמירוץ הקבוע. נוכל להפסיק לפעול בצורה אוטומטית ולשאול אילו חיים אנחנו באמת אוהבים ורוצים לחיות.

כניפגש, נציב יחד רף גבוה להצלחה ולתהליך שלכם. רבים מאיתנו רוצים להוציא יותר מהיומיום שלנו. זה לא שאתם חלילה בדיכאון, אבל אתם פשוט יודעים שאפשר להוציא הרבה יותר מהחיים שלכם. אפשר להיות מסופקים, נינוחים ומאושרים יותר. כשזה נוגע לאושר שלנו, למימוש שלנו ולמערכות היחסים שלנו אנחנו לא צריכים להתפשר. למרות כל זה, מסתובבות המון עצות בחוץ לחיים טובים. ואתם כבר מבולבלים, סקפטיים או סתם חשדניים. בשביל זה אני מקיימת פגישות אישיות. גם אני סקפטית, רוצה הסברים, לא קלישאות. אז החלטתי לקשר אתכם למסקנות מחקריות חמות ומבוססות מעולם הפסיכולוגיה, שינוי ההרגלים, המוטיבציה והמימוש.

אני מאמינה שיש כלים פסיכולוגיים, שהיינו צריכים ללמוד כשהתחלנו את כיתה א׳, אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. המוח שלנו זקוק לתרגול ולעבודה קשה, בדיוק כמו השרירים בגוף שלנו. מהניסיון שלי, כל אחד יכול לראות תוצאות משמעותיות, אם רק ילמד ויתרגל את מה שהמחקר כבר יודע מזמן. יחד נלמד לשנות הרגלים, להתמודד עם מחשבות לא מקדמות, להגביר את האושר שלנו ולקחת יותר שליטה ואחריות על החיים שלנו.

עכשיו אתם. תורכם ללמוד את האושר האישי שלכם.

אני נמצאת וממשיכה להיות בתהליך התפתחות מתמיד, משקיעה שעות בלמידה עצמית, קבלת הדרכה והרחבת סל המיומנויות שלי. בשנים האחרונות למדתי גם אימון פסיכולוגי באוניברסיטת תל אביב, וכיום אני מרחיבה את כישורי בטיפול קוגניטיבי התנהגותי בבית ספר לפסיכותרפיה. אני דואגת להמשיך וללמוד מהטובים ביותר.

אני אוהבת ובוחרת לעשות את מה שאני עושה כל יום מחדש.

רוצים לדבר?
אני אוהבת לעזור, ספרו לי איך אוכל לעזור לכם.
יהודית
054-5326644 | hi@judithkatz.me | www.judithkatz.me

[gravityform id=1 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]