קליניקה להשכרה

חדר קליניקה להשכרה שמותאם לצרכיך

חדרי הקליניקה שלנו רגועים, מרגיעים ומתאימים למגוון סוגי טיפולי שיחה.
מוארים ונעימים, החדרים משרים אווירה רגועה ומאפשרת וכוללים כורסאות נוחות ושולחן קטן, להנחת מחשב נייד או לשם כתיבה, לנוחות המטפל ומטופליו.
החדרים מתאימים לכל תחומי הטיפול בשיחות פרונטליות, לתחומי הייעוץ והאימון.
קיימת אפשרות לקבלת חדר עם לוח מחיק. ניתן לקבל נרות ליצירת אווירה נעימה.
לרשותכם עומד גם רמקול המתחבר למחשב נייד או לטלפון חכם, לצורך השמעת מוזיקה.
אם יש לך בקשה מיוחדת להתאים את החדר לצרכיך, דבר\י איתנו ונשמח לעזור. אנו כאן לשירותכם.
ניתן לחנות בחינם לידינו, בחניון של קניון TLV Fashion Mall החדש.

 

למחירון שלנו
חדר קליניקה להשכרה בתל אביב
חדר הקליניקה
קליניקה להשכרה לפי שעה
חדר טיפולים וקליניקה
חדר קליניקה בתל אביב
חלל המתנה

מדוע לבחור בחדרי הקליניקה שלנו?

כל בעל מקצוע זקוק למקום בו הוא יוכל להעניק את השירותים שלו. כשזה נוגע לנותני שירות בתחומים דוגמת רפואה קונבציונלית, רפואה משלימה ופסיכולוגיה ברור מה המקום הזה צריך להיות: קליניקה נוחה ומאובזרת היטב. הבעיה היא שלרבים מבעלי המקצוע אין קליניקה קבועה בה הם יכולים לעבוד, או לכל הפחות הם לא יכולים לעמוד בהוצאות הרכישה או ההשכרה של קליניקה לטווח ארוך.
החדשות הטובות הן שאנחנו מציעים עבורכם ב-W-8 פתרון נגיש, נוח וזול. לפתרון הזה קוראים קליניקה להשכרה.

מי זקוק לקליניקה להשכרה?

השכרת קליניקה מתאימה להרבה מאד נותני שירותים הזקוקים למקום בו יוכלו לאבחן ולטפל באחרים, אבל לא בהכרח למקום קבוע. לא מעט אנשים עונים על ההגדרה הזו. זה מתחיל עם סטודנטים או סטאז'רים בתחומים דוגמת פסיכולוגיה או פסיכותרפיה, בשלב הזה של הקריירה שלהם לא יהיה להם צורך בקליניקה קבועה (ולפעמים גם לא את הסכום הכספי הדרוש לה). אם הם מחפשים מקום בו יוכלו להתנסות, לתרגל ולהעניק את שירותיהם מדי פעם, הקליניקה המושכרת מציעה להם פתרון מצוין. ההשכרה מתאימה לכן לאנשי מקצוע שמעוניינים להעניק את הטיפולים כהשלמת הכנסה או באופן חלקי
קליניקה להשכרה מתאימה גם לאנשי מקצוע שמתגוררים באזור מסוים, אבל רוצים להעביר מדי פעם (או אפילו באופן קבוע) שירותים בקליניקה מרוחקת – נניח, פסיכולוגים מהצפון שרוצים להציע את שירותיהם גם במרכז הארץ.

היתרון הכלכלי של השכרת קליניקה

מבחינה כלכלית אין צל של ספק שהשכרת קליניקה היא צעד משתלם מאד, ואף חסכוני ביחס לאפשרות של פתיחת קליניקה פרטית. במקרה של השכרה משלמים נטו על החדר בו עובדים, ללא ההוצאות הכרוכות בפתיחה של קליניקה: רכישת ציוד, הוצאות חשמל ומים, ארנונה לרשות המקומית הרלוונטית, שירותי ניקיון ותחזוקה של הקליניקה וכן הלאה.
חשוב לשים לב שיש מספר אופני השכרה של קליניקות, כאשר השיטה החסכונית ביותר היא השכרה של הקליניקה לפי שעה ולא בתשלום חודשי או שנתי. ככה משלמים בדיוק על השימוש שעושים בקליניקה, ולא עלויות מיותרות על קליניקה שנשארת מיותרת ברוב שעות היממה – תרחיש שהוא בהחלט אפשרי.

הפתרונות של W-8 בתחום השכרת חדרי הקליניקה

ב-W-8, אנחנו מציעים עבורכם קליניקות להשכרה שמשנות את חוקי המשחק בתחום. היתרון הראשון של הקליניקות שלנו הוא המיקום: הקליניקות נמצאות בתל אביב, הלב הפועם של מדינת ישראל. עובדה זו מקלה הן על נותני השירותים והן על הלקוחות, שיכולים להגיע ללא מאמץ למקום נגיש שגם זמין מאד מבחינת התחבורה הציבורית. המתחם שלנו כולל פינות ישיבה בהן ניתן לשוחח או לנוח, עם שולחן בו יכולים המטופלים להיעזר.
החדרים שלנו הם מוארים ונעימים, במטרה ליצור בהם את האווירה הרגועה ביותר האפשרית, אווירה שהיא מצרך חיוני מאד בהרבה טיפולים: חשבו למשל על טיפולים פסיכולוגיים, שההצלחה שלהם עשויה להיות תלויה באווירה הנוצרת בקליניקה. בחדרים תמצאו כורסאות נוחות ושולחן, כשבהזמנה מראש ניתן להוסיף גם לוח מחיק ונרות. אנו מספקים מיטה לטיפולים או מזרן שיאצו, סידן בד וסדין חד פעמי עבור המיטות. למי שרוצה לספק מוזיקה למטופליו נעימה במשך הטיפול, אנחנו מציעים רמקול אותו אפשר לחבר בקלות לטלפון חכם או למחשב נייד.
הזכרנו כבר מספר פעמים את החיסכון הכלכלי שאפשר לקבל דרך קליניקות להשכרה, חיסכון שאנחנו לוקחים מספר צעדים קדימה. המחיר של שעת טיפול בודדת בקליניקות המושכרות שלנו, בין אם בחדרי הטיפול ובין אם בחדרי המפגש, הוא נמוך מאד ועומד על כמה עשרות שקלים. ניתן לרכוש כרטיסיה של עשר שעות טיפול/מפגש, ולקבל שעה במתנה. מחירים אלה בולטים באטרקטיביות שלהם בשוק, ומעלים עוד יותר את קרנן של הקליניקות של W-8.

[gravityform id=1 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]