חדר סדנאות\לימוד להשכרה

חדר לימוד\סדנאות להשכרה המותאם לצרכיך

חדר הלימוד\הסדנאות מרוצפת בפרקט, מוארת היטב וממוזגת. גודלה כ-24 מ"ר. 
החלל יכול לשמש למספר מטרות:
-  סדנאות או הרצאות של כ- 15-20 משתתפים (תלוי באופי הפעילות)
-  כיתת אומן, שיעורי ציור, פיסול וכדומה.
-  אימוני יוגה, קבוצות פיזיותרפיה, פילטיס וכדומה.
בהתאם לפעילות וכמות האנשים, נוכל להעמיד לרשותכם ציוד מתאים: כסאות, שולחנות, מקרן, מערכת הגברת קול ועוד עזרים.
אם יש צורך להתאים את החדר לצרכיך, דבר\י איתנו ונשמח לעזור. אנו כאן לשירותכם.
ניתן לחנות בחינם לידינו, בחניון של קניון TLV Fashion Mall החדש.
 
למחירון שלנו
חדר הרצאות
כיתת לימודים וסדנאות
כיתת לימוד
כיתה להשכרה
חדר המתנה
חלל המתנה

מדוע להשכיר חדר סדנאות אצלנו?

אתם מעוניינים להעביר סדנאות או חוגים, בטוחים שהן יכולות לספק הרבה תועלת לקהל היעד. אבל כדי שכל זה יקרה אתם צריכים למצוא קודם כל מקום בו תוכלו מבחינה מעשית להעביר את מה שיש לכם להעביר. הבעיה היא שאתם חוששים מעלויות אסטרונומיות שיקשו עליכם או אפילו ישאירו את החלום עמוק בתוך המגירה.
אנחנו כאן כדי לספק לכם על פתרון מוצלח, זמין ונוח. הפתרון הזה הוא השכרה על בסיס שעתי של כיתות סדנאות וחוגים בתל אביב במחירים נוחים מאוד.

מי רוצה להשכיר חדר סדנאות?

כל מי שמעוניין לערוך סדנא או להעביר חוג, יודע שצפויות להיות כאן עלויות. רכישה של מקום צפויה להיות יקרה ולהגיע לסכומים של מאות אלפי שקלים, אם לא יותר מכך. מי ששוכר חדרים לטווח ארוך יותר אמנם נהנה מחדרים הזמינים עבורו תמיד, אבל משלם סכומי כסף גבוהים. הסכומים האלה עלולים להפוך להיות בזבוז כסף בהתחשב ב"זמן המת" שמשלמים על החדרים, אבל סדנאות וחוגים לא נערכות בהם. כך לדוגמא אם עורכים חוג שלוש פעמים בשבוע, נשארים עם רוב השבוע בו החדר נותר יתום אבל עדיין משלמים עליו מחיר מלא. אין הרבה הגדרות ברורות יותר לבזבוז כספים.

היתרון הכלכלי של השכרת כיתת לימוד\סדנאות

השכרה של חדרי סדנאות וחוגים על בסיס שעתי נכנסת לתמונה בנקודה הזו. היתרון המשמעותי שלה הוא שהתשלום נעשה בדיוק לפי השימוש בפועל בחדר המיועד, ללא שקל אחד יותר. הסכומים כתוצאה מכך הם סבירים מאד, כאשר ישנם מקומות שדורשים סכומים מינימליים של כמה עשרות שקלים עבור שעת השכרה. המחיר תלוי בתשתית המוצעת בחדר, במאפיינים שלו וגם בסוג הפעילות, אבל עדיין הצפי הוא לרמת מחירים נמוכה עד נמוכה מאד. אסור לשכוח שכיתות להשכרה חוסכות את עלויות העתק הנדרשות כיום להקמת חדרי חוגים וסדנאות, הן מבחינת המקום עצמו והן בכל הנוגע לציוד הדרוש.

הפתרונות של W-8 בתחום השכרת חדרי סדנאות

W-8 מציעה מגוון רחב של חדרים, כולל כאלה המתאימים כמו כפפה ליד לצרכים של עורכי הסדנאות והחוגים למיניהם. הכיתות מיועדים ל- 15-20 אנשים, כאשר כל חדר כולל שולחן גדול, כסאות נוחים, לוח מחיק, טלוויזייה, מקרן, מערכת הגברה, אינטרנט אלחוטי וכמובן שגם מזגן – כל מי שמשתמש בחדר יוכל לבחור את הציוד המתאים לצרכיו. יתרון משמעותי הוא שהשולחן מתקפל, מה שיכול ליצור חלל פתוח לעריכה של סדנאות ושל חוגים (ציור לדוגמא).
למצוא חדר שיהיה זמין בשעות הספציפיות של החוג או הסדנא הוא קל. ריבוי החדרים מציע גם גמישות, למשל בכל הנוגע לאפשרות הקיימת לשינוי לוח הזמנים של הסדנא מסיבות שונות.
מי שמקיים את הסדנא או החוג ירצה בוודאי להקל על המשתתפים בה ככל שניתן, למשל בשאלת ההגעה שלהם לסדנא. הנגישות של חדרי W-8 היא הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא. הם נמצאים במרחק של עשר דקות הליכה בלבד מתחנת השלום (קניון עזריאלי) בתל אביב, ומכאן שהמקום נגיש מאד מבחינת תחבורה הציבורית. אם מישהו ממשתתפי הסדנא מעוניין להגיע אליה ברכב, הוא ישמח לשמוע שיש שלוש שעות חניה חינם בקניון Fashion הסמוך אלינו. המשמעות היא שברוב החוגים או הסדנאות, לא משלמים כלל על החניה.
נשמח לראותכם בין לקוחתינו!

[gravityform id=1 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]