חדר טיפולים

חדר טיפולים שמותאם לצרכיך

חדרי הטיפולים שלנו רגועים, מרגיעים ומתאימים למגוון סוגי טיפולים.
החדרים כוללים מיטת טיפול או מזרן שיאצו (עפ"י הצורך) וכן פינת ישיבה לשיחה או הרגעות. בפינה זו מוצב גם שולחן קטן לנוחות המטפלים, להנחת מחשב נייד או לשם כתיבה.
למיטות הטיפול אנו מספקים סדין בד וסדין חד פעמי.
ניתן לקבל נרות ליצירת אווירה נעימה.
לרשותכם עומד גם רמקול המתחבר למחשב נייד או לטלפון חכם, לצורך השמעת מוזיקה.
אם יש לך בקשה מיוחדת להתאים את החדר לצרכיך, דבר\י איתנו ונשמח לעזור. אנו כאן לשירותכם.
ניתן לחנות בחינם לידינו, בחניון של קניון TLV Fashion Mall החדש.

 

למחירון שלנו
חדרי טיפול להשכרה
חדר טיפולים להשכרה
חדרי טיפול להשכרה בתל אביב
חדר לטיפולי שיאצו\פיזיותרפיה
חדר קליניקה בתל אביב
חלל המתנה

מדוע לבחור בחדרי הטיפולים שלנו?

 טיפולים רפואיים וטיפולים משלימים הפכו למבוקשים מאוד. המשותף לכל הטיפולים השונים - דיקור או שיאצו, עיסוי שוודי או עיסוי בשמנים, טיפול כירופרקטי וכיוצא באלה - טמון בצורך באווירה חיובית ותומכת. אווירה כזאת, שמספקת רוגע ושלווה, הינה תולדה של חדרי טיפול איכותיים.
חדרים כאלה חייבים להיות מצוידים בהתאם לצרכיו של איש המקצוע והמטופל, אך אין די בציוד לבדו. החדרים צריכים להיות גם מוארים ומאווררים, מרוהטים באווירה מרגיעה ושלווה.
 

חדרי טיפול בתשלום לפי שעה

לא כל מטפל ולא כל מטפלת, מצוידים בחדר טיפולים או קליניקה פרטית. הסיבות לצורך בהשכרת חדרי טיפול פי שעה מגוונות. לפעמים, המטפלים עוסקים בכך כהשלמת הכנסה והשכרה של קליניקה בשכירות חודשית לא תתאים. לפעמים, המטפלים מגיעים לבתיהם של המטופלים, אבל יש גם מטופלים שמעדיפים לקבל טיפולים שלא בביתם
הפתרון עבור המטפל – השכרת חללי טיפול, חדרי טיפולים, בדיוק לפי הצורך ובתשלום לפי שימוש. חדרים כאלה יתאימו מאוד גם למטפלים מתחילים, שטרם ביססו לעצמם שם וזקוקים לפתרונות גמישים בזמן ובעלות

חדרי טיפול מאובזרים ובאווירה נעימה

אנו ב W-8-מבינים היטב את צרכי המטפלים ומציעים להם את הפתרון המתאים בדיוק לצרכיהם. אנו מציעים חדרי טיפול רגועים ומרגיעים. החדרים נעימים, מרווחים ומתאימים למגוון סוגי טיפולים בסטנדרט גבוה. ולא רק חדרים לבדם אנו מספקים, כי אם מעטפת שלימה - החדרים כוללים את התשתית לכל טיפול - מיטת טיפול או מזרן שיאצו, בדיוק על פי הצורך

התוספות עושות את ההבדל

לצד אזור הטיפולים עצמו, יש גם פינות ישיבה שמתאימות מאין כמותן לשיחה נעימה או להתרגעות מרעננת. תוספת של פינת ישיבה המתלווה לחדר הטיפולים עושה את ההבדל.
בפינת הישיבה מוצב שולחן קטן לנוחות המטפלים. שולחן זה יכול לשמש לצורך הנחת מחשב נייד או לשם כתיבת הערות בדפדפת או בכרטיסיות.
ויש עוד תוספות להשלמת האווירה הטיפולית - למיטות הטיפול אנו מספקים סדין בד או סדין חד פעמי ובתיאום מראש, ניתן לקבל נרות ליצירת אווירה נעימה.
בנוסף, לרשות המטפלים עומד גם רמקול, המתחבר למחשב נייד או לטלפון חכם. כך ניתן ללוות את הטיפול במוזיקה מרגיעה ונעימה.
 
למחירון שלנו

[gravityform id=1 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]